





TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RE605X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.46kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, RE605X
, TP-Link
, Access point
, Wireless & Networking
, купете TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, цена TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, оферти TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, ревю TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, промоция TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, онлайн магазин TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, поръчай TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender мнения
, TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender сравнение
, евтин Access point
, топ Access point
, най-добър Access point
, нов Access point
, tp-link {ucfirst}access point
, оригинален TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, гаранция TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, бърза доставка TP-LINK AX1800 Wi-Fi Range Extender
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Access point
, access point в българия
, access point techmag
, онлайн поръчка Access point
, магазин за Access point
, топ оферти Access point
, TP-Link RE605X характеристики
, TP-Link RE605X спецификации
, TP-Link RE605X review
, TP-Link RE605X сравнение
, TP-Link RE605X отзиви
, TP-Link RE605X намаление
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Product colour: | White |
| LED indicators: | Yes |
| Power consumption (typical): | 10 W |
| Width: | 74 mm |
| Depth: | 79 mm |
| Height: | 124.8 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Data transfer rate: | 1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Manual: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Antennas quantity: | 2 |
| Antenna type: | External |










