





TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Archer C54
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.48kg
37.81€ (73.95лв.)
без ДДС: 31.51€ (61.63лв.)
Етикети:
TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Archer C54
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка TP-Link Archer C54 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link Archer C54 характеристики
, TP-Link Archer C54 спецификации
, TP-Link Archer C54 review
, TP-Link Archer C54 сравнение
, TP-Link Archer C54 отзиви
, TP-Link Archer C54 намаление
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | Black |
| Output current: | 0.85 A |
| Power source type: | AC |
| Output voltage: | 9 V |
| Firewall: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Yes |
| Security algorithms: | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WEP |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Depth: | 106.7 mm |
| Height: | 24.3 mm |
| Width: | 115 mm |
| Port forwarding: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10 |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11d, IEEE 802.11ac |
| WLAN data transfer rate (first band): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 300 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| DSL WAN: | Yes |
| SIM card slot: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G: | No |
| 4G: | No |










