





TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Archer C24
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.49kg
35.93€ (70.27лв.)
без ДДС: 29.94€ (58.56лв.)
Етикети:
TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, Archer C24
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, цена TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, оферти TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, ревю TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, промоция TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, онлайн магазин TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, поръчай TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White мнения
, TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, гаранция TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, бърза доставка TP-LINK ARCHER C24 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link Archer C24 характеристики
, TP-Link Archer C24 спецификации
, TP-Link Archer C24 review
, TP-Link Archer C24 сравнение
, TP-Link Archer C24 отзиви
, TP-Link Archer C24 намаление
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Processor cores: | 1 |
| Built-in processor: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | White |
| Power source type: | AC |
| Output voltage: | 9 V |
| Output current: | 0.6 A |
| URL filtering: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Security algorithms: | WPA, WPA2, WEP |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Width: | 115 mm |
| Depth: | 106.7 mm |
| Height: | 24.3 mm |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10 |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (max): | 433 Mbit/s |
| DHCP client: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Memory card slot(s): | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| USB port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna type: | External |
| SIM card slot: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| DSL WAN: | No |
| 3G: | No |
| 4G: | No |










