


-33 %



TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681315315
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.17kg
28.01€ (54.78лв.)
42.00€ (82.14лв.)
без ДДС: 23.34€ (45.65лв.)
Етикети:
TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, 6971681315315
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, цена TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, оферти TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, ревю TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, промоция TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, онлайн магазин TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, поръчай TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black мнения
, TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, гаранция TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, бърза доставка TOZO T6S Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear USB Type-C Bluetooth Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681315315 характеристики
, 6971681315315 спецификации
, 6971681315315 review
, 6971681315315 сравнение
, 6971681315315 отзиви
, 6971681315315 намаление
| Case weight: | 42 g |
| Headphone weight: | 9 g (2 x 4,5 g) |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Product type: | Headset |
| Protection features: | Waterproof |
| Wearing style: | In-ear |
| Product colour: | Black |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Headset type: | Binaural |
| International Protection (IP) code: | IPX8 |
| Quantity: | 1 |
| Charging case: | Yes |
| Extra earbuds: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wireless range: | 15 m |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connector: | USB Type-C |
| Wireless charging time: | 2 h |
| Right earpiece battery capacity: | 55 mAh |
| Continuous audio playback time: | 8 h |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 55 mAh |
| Charging time: | 1.5 h |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 35 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Driver diameter: | 6 mm |
| Ear coupling: | In-ear |
| Headphone frequency: | 18 - 20000 Hz |





