


-36 %



TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681317340
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.17kg
40.15€ (78.53лв.)
62.84€ (122.91лв.)
без ДДС: 33.46€ (65.44лв.)
Етикети:
TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, 6971681317340
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, оферти TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, ревю TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, промоция TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, онлайн магазин TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, поръчай TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black мнения
, TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, гаранция TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, бърза доставка TOZO T18 CRYSTAL BUDS True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681317340 характеристики
, 6971681317340 спецификации
, 6971681317340 review
, 6971681317340 сравнение
, 6971681317340 отзиви
, 6971681317340 намаление
| Headphone weight: | 8,8 g (2 x 4,4 g) |
| Case weight: | 38.9 g |
| Headset type: | Binaural |
| Waterproof: | IPX8 |
| Product colour: | Black |
| Wearing style: | In-ear |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Product type: | Headset |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Charging case: | Yes |
| USB cable included: | Yes |
| Compass attachment: | Yes |
| Headphones: | Y |
| Wireless range: | 15 m |
| USB connector: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Battery capacity: | 470 mAh |
| Right earpiece battery capacity: | 50 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 50 mAh |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 40 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Wireless charging time: | 2,5 h |
| Charging time: | 2 h |
| Continuous audio playback time: | 9 h |
| Microphone type: | Built-in |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Warnings: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame. |
| Ear coupling: | In-ear |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver diameter: | 6 mm |





