


-36 %



TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681318552
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.16kg
58.30€ (114.02лв.)
91.24€ (178.44лв.)
без ДДС: 48.58€ (95.01лв.)
Етикети:
TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, 6971681318552
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, оферти TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, ревю TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, промоция TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, онлайн магазин TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, поръчай TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black мнения
, TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, гаранция TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, бърза доставка TOZO OpenEgo True Wireless Stereo (TWS) Kostne USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681318552 характеристики
, 6971681318552 спецификации
, 6971681318552 review
, 6971681318552 сравнение
, 6971681318552 отзиви
, 6971681318552 намаление
| Case weight: | 61,5 g |
| Headphone weight: | 23 g (2 x 11,5 g) |
| TOZO APP: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Headset |
| Built-in display: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Waterproof: | IPX5 |
| Control type: | Touch |
| USB-A na USB-C: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Headphones: | Y |
| USB cable included: | Yes |
| Charging case: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB connector: | USB Type-C |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 100 mAh |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 30 h |
| Charging time: | 2.5 h |
| Right earpiece battery capacity: | 100 mAh |
| Continuous audio playback time: | 10 h |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Driver diameter: | 16,2 mm |
| Ear coupling: | Bone conduction |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





