

-36 %


TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681318309
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
58.38€ (114.18лв.)
91.38€ (178.72лв.)
без ДДС: 48.65€ (95.15лв.)
Етикети:
TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, 6971681318309
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, цена TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, оферти TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, ревю TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, промоция TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, онлайн магазин TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, поръчай TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black мнения
, TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, гаранция TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, бърза доставка TOZO Open Real True Wireless Stereo (TWS) Headset Kostne Charged via magnetic connector Bluetooth Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681318309 характеристики
, 6971681318309 спецификации
, 6971681318309 review
, 6971681318309 сравнение
, 6971681318309 отзиви
, 6971681318309 намаление
| Headphone weight: | 29 g |
| Product type: | Headset |
| Voice codecs: | AAC, SBC |
| Waterproof: | IPX8 |
| Product colour: | Black |
| Headset type: | Binaural |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Control type: | Buttons, Touch |
| USB Type-A connector: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Headphones: | Y |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wireless range: | 10 m |
| USB Type-A connector: | Yes |
| Magnetic charging connector: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| Battery capacity: | 120 mAh |
| Continuous audio playback time: | 16 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Microphone type: | Built-in |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Warnings: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame. |
| Driver diameter: | 16,2 mm |
| Ear coupling: | Bone conduction |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





