


-36 %



TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681318415
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.20kg
63.64€ (124.46лв.)
99.61€ (194.82лв.)
без ДДС: 53.03€ (103.72лв.)
Етикети:
TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, 6971681318415
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, оферти TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, ревю TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, промоция TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, онлайн магазин TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, поръчай TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black мнения
, TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, гаранция TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, бърза доставка TOZO Open Buds True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681318415 характеристики
, 6971681318415 спецификации
, 6971681318415 review
, 6971681318415 сравнение
, 6971681318415 отзиви
, 6971681318415 намаление
| Voice codecs: | AAC, SBC |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Headset |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Wearing style: | In-ear |
| Waterproof: | IPX6 |
| Headset type: | Binaural |
| Control type: | Touch |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Headphones: | Y |
| Quick start guide: | Yes |
| Charging case: | Yes |
| USB cable included: | Yes |
| USB-A na USB-C: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wireless range: | 10 m |
| USB connectivity: | Yes |
| USB connector: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Yes |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery capacity: | 650 mAh |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 42 h |
| Magnetic connector: | Yes |
| Continuous audio playback time: | 12 h |
| Right earpiece battery capacity: | 70 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 70 mAh |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Ear coupling: | In-ear |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver diameter: | 14,2 mm |





