





Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC, 2xPEG, 120mm). – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PS-LTP-0550NPCNEU-2
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.73kg
51.08€ (99.91лв.)
без ДДС: 42.57€ (83.26лв.)
Етикети:
Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, PS-LTP-0550NPCNEU-2
, THERMALTAKE
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, цена Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, оферти Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, ревю Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, промоция Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, онлайн магазин Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, поръчай Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm). мнения
, Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm). сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, thermaltake {ucfirst}захранвания
, оригинален Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, гаранция Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, бърза доставка Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 Litepower II Black 550W (Active PFC
, 2xPEG
, 120mm).
, THERMALTAKE цена
, THERMALTAKE промоция
, THERMALTAKE отстъпка
, THERMALTAKE Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 характеристики
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 спецификации
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 review
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 сравнение
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 отзиви
, THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 намаление
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Fan location: | Top |
| Cooling type: | Active |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Total power: | 550 W |
| Efficiency: | 85% |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 220 V |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 85% |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Height: | 86 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Width: | 150 mm |
| Purpose: | PC |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| CPU power connector (4+4 pin): | Yes |
| Floppy drive power connector: | 1 |
| Number of SATA power connectors: | 5 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 2 |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 4 |








