





Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PS-TPD-1550FNFATE-1
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 4.30kg
361.20€ (706.45лв.)
без ДДС: 301.00€ (588.70лв.)
![]() |
12 x 34.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, PS-TPD-1550FNFATE-1
, THERMALTAKE
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, цена Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, thermaltake {ucfirst}захранвания
, оригинален Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка Thermaltake PS-TPD-1550FNFATE-1 power supply unit 1550 W 24-pin ATX ATX Black
, THERMALTAKE цена
, THERMALTAKE промоция
, THERMALTAKE отстъпка
, THERMALTAKE Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 характеристики
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 спецификации
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 review
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 сравнение
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 отзиви
, THERMALTAKE PS-TPD-1550FNFATE-1 намаление
| Fan diameter: | 14 cm |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Fan location: | Top |
| Input current: | 18 A |
| Max output current (+3.3V): | 22 A |
| Combined power (-12V): | 6 W |
| Total power: | 1550 W |
| Hold time: | 16 ms |
| AC input frequency: | 47 - 63 Hz |
| Peak power: | 1860 W |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Max output current (-12V): | 0.5 A |
| Combined power (+5Vsb): | 15 W |
| Max output current (+12V): | 129.16 A |
| Combined power (+12V): | 1549.92 W |
| Combined power (+3.3V): | 120 W |
| Max output current (+5Vsb): | 3 A |
| Max output current (+5V): | 22 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Combined power (+5V): | 120 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Weight: | 2.4 kg |
| Width: | 150 mm |
| Depth: | 180 mm |
| Height: | 86 mm |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Platinum |
| Mean time between failures (MTBF): | 120000 h |
| Supported motherboard form factors: | ATX |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| Purpose: | PC |
| Cabling type: | Fully-Modular |
| Motherboard power cable length: | 60 cm |
| Floppy disk drive cable length: | 15 cm |
| Peripheral (Molex) power cable length: | 500 mm, 150 |
| CPU power cable length: | 7 m |
| Number of SATA power connectors: | 4 |
| CPU power connector (4+4 pin): | Yes |
| PCI Express power cable length: | 50 cm |
| Floppy disk drive connector: | Yes |
| SATA power cable length: | 500 mm, 150 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 2 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 4 |
| PCI Express power connectors (8-pin): | 4 |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |









