









Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILTDAROU0109
- Тегло: 0.58kg
- SKU: KILTDAROU0109
54.73€ (107.05лв.)
без ДДС: 45.61€ (89.21лв.)
Етикети:
Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, KILTDAROU0109
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка Tenda TX12L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDAROU0109 характеристики
, TENDA KILTDAROU0109 спецификации
, TENDA KILTDAROU0109 review
, TENDA KILTDAROU0109 сравнение
, TENDA KILTDAROU0109 отзиви
, TENDA KILTDAROU0109 намаление
EAN: 6932849424317
MPN: TX12L Pro
Technical Specifications
| Processor frequency | 1300 MHz |
| Built-in processor | Yes |
| Internal memory | 256 MB |
| Processor cores | 2 |
| Product type | Tabletop router |
| Product colour | Black |
| Power source type | DC |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Security algorithms | WPS |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Filtering | Yes |
| Firewall security | ICMP Flood Attack Defense, TCP Flood Attack Defense, UDP Flood Attack Defense, Block Ping From WAN |
| Guest access | Yes |
| URL filtering | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Firewall | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Reset button | Yes |
| MIMO | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Bandwidth control | Yes |
| Depth | 56 mm |
| Height | 200 mm |
| Width | 244 mm |
| VPN support | IPSec Transparent Transmission PPTP Transparent Transmission L2TP Transparent Transmission PPTP VPN Server PPTP VPN Client L2TP VPN Client |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Static route | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN server | Y |
| Port forwarding | Yes |
| Maximum Tx power (2.4 GHz) | 20 dBmW |
| Maximum Tx power (5 GHz) | 23 dBmW |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Modulation | OFDMA |
| Modulation | 1024-QAM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| DHCP server | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP client | Yes |
| USB port | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Antennas quantity | 5 |
| Antenna design | External |
| Ethernet WAN | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 26 x 22 cm
Weight: 0.58 kg

