-36 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: TEG1110PF-8-120W
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 0.94kg
ГПР /%/
LED indicators:Activity, Link, PoE, Power
Wall mountable:Yes
Product colour:Black
AC input voltage:100 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Power source:DC/PoE
Power consumption (typical):120 W
Storage relative humidity (H-H):5 - 90%
Operating relative humidity (H-H):10 - 90%
Operating temperature (T-T):0 - 45 °C
Storage temperature (T-T):-40 - 70 °C
Switch type:Unmanaged
Width:177.5 mm
Height:26 mm
Depth:104 mm
Networking standards:IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af
Cable types supported:Cat5, Cat5e
10G support:No
Mean time between failures (MTBF):100000 h
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity:9
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
SFP module slots quantity:1
Store-and-forward:Yes
MAC address table:8000 entries
Switching capacity:20 Gbit/s
Forwarding rate:14.9 Mpps
Total Power over Ethernet (PoE) budget:92 W
Power over Ethernet (PoE) power per port:15.4 W
Power over Ethernet (PoE):Yes
Power over Ethernet (PoE) ports quantity:8
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: TP-LINK
Product colour:Black Rack mounting:Yes Form factor:1U Number of fans:2 fan(s) AC input frequency:50 - 60 Hz Power supply included:Yes Power consumptio..
Brand: TP-LINK
Form factor:1U LED indicators:Yes Product colour:Black Rack mounting:Yes Number of fans:2 fan(s) Power consumption (max):480.1 W Power source:AC AC in..
Product colour:Black Rack mounting:Yes Number of fans:2 fan(s) Form factor:1U AC input voltage:100 - 240 V Power supply included:Yes AC input frequenc..
Brand: Cudy
LED indicators:Activity, Link, Power Product colour:Black Wall mountable:Yes Housing material:Metal Rack mounting:Yes AC input voltage:100 - 240 V Inp..
Product colour:Black Form factor:1U Rack mounting:Yes Number of fans:3 fan(s) AC input voltage:100 - 240 V AC input frequency:50 - 60 Hz Power source:..