









Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTDASWI0087
- Тегло: 0.27kg
- SKU: KILTDASWI0087
35.40€ (69.24лв.)
без ДДС: 29.50€ (57.70лв.)
Етикети:
Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, KILTDASWI0087
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, цена Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, оферти Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, ревю Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, промоция Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, онлайн магазин Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, поръчай Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown мнения
, Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, гаранция Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, бърза доставка Tenda TEG1105PD network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Brown
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDASWI0087 характеристики
, TENDA KILTDASWI0087 спецификации
, TENDA KILTDASWI0087 review
, TENDA KILTDASWI0087 сравнение
, TENDA KILTDASWI0087 отзиви
, TENDA KILTDASWI0087 намаление
EAN: 6932849431827
MPN: TEG1105PD
Technical Specifications
| Housing material | Metal |
| LED indicators | Link |
| LED indicators | Power |
| LED indicators | PoE |
| Product colour | Bronze |
| Input current | 0.6 A |
| DC input voltage | 50 - 57 V |
| Power supply included | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Width | 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 26 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-T |
| MAC address auto-learning supported | Yes |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power connector | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Packet forwarding rate (10 Mbps) | 1488000 pps |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Jumbo frames support | Yes |
| Packet forwarding rate (100 Mbps) | 148800 pps |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 14880 pps |
| MAC address table | 2000 entries |
| Packet buffer memory | 1 MB |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4.5 x 14 x 12 cm
Weight: 0.265 kg

