





Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SG108M
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.19kg
25.64€ (50.16лв.)
без ДДС: 21.37€ (41.80лв.)
Етикети:
Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, SG108M
, TENDA
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, цена Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, оферти Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, ревю Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, промоция Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, онлайн магазин Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, поръчай Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black мнения
, Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tenda {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, гаранция Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, бърза доставка Tenda SG108M network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TENDA SG108M характеристики
, TENDA SG108M спецификации
, TENDA SG108M review
, TENDA SG108M сравнение
, TENDA SG108M отзиви
, TENDA SG108M намаление
| Product colour: | Black |
| Rack mounting: | No |
| Output voltage: | 9 V |
| Power supply included: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (max): | 5.5 W |
| Output current: | 0.6 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Switch type: | Unmanaged |
| Width: | 142 mm |
| Height: | 23 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| 10G support: | No |
| Power connector: | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Switching capacity: | 16 Gbit/s |
| MAC address table: | 4000 entries |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |






