


-36 %



Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 4G06
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.58kg
69.01€ (134.98лв.)
108.02€ (211.28лв.)
без ДДС: 57.51€ (112.48лв.)
Етикети:
Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, 4G06
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, цена Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, оферти Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, ревю Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, промоция Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, онлайн магазин Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, поръчай Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White мнения
, Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, гаранция Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, бърза доставка Tenda N300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA 4G06 характеристики
, TENDA 4G06 спецификации
, TENDA 4G06 review
, TENDA 4G06 сравнение
, TENDA 4G06 отзиви
, TENDA 4G06 намаление
| Built-in processor: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| LED indicators: | LAN, LTE, Link, Power, WAN, WLAN |
| On/off switch: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | White |
| External power adapter: | Yes |
| Output voltage: | 9 V |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Output current: | 1 A |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power source type: | AC, DC |
| Schedule access: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, WPA, WPA2 |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -30 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| WPS push button: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Width: | 126 mm |
| Height: | 185 mm |
| Weight: | 350 g |
| Depth: | 69 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Cables included: | LAN (RJ-45), Phone (RJ-11) |
| AC adapter included: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| WLAN data transfer rate (max): | 300 Mbit/s |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | No |
| Memory card slot(s): | No |
| RJ-11 ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| USB port: | No |
| Antenna design: | Internal & external |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| Transmit power: | 20 dBmW |
| Antennas quantity: | 4 |
| SIM card slot: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Mobile network generation: | 4G |
| 3G standards: | WCDMA |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 2G standards: | GSM |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| 4G: | Yes |
| 3G: | Yes |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |






