















Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTDAR4G0020
- Тегло: 0.85kg
- SKU: KILTDAR4G0020
74.52€ (145.75лв.)
без ДДС: 62.10€ (121.46лв.)
Етикети:
Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, KILTDAR4G0020
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, цена Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, оферти Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, ревю Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, промоция Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, онлайн магазин Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, поръчай Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal мнения
, Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, гаранция Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, бърза доставка Tenda EX3 (2-pack) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDAR4G0020 характеристики
, TENDA KILTDAR4G0020 спецификации
, TENDA KILTDAR4G0020 review
, TENDA KILTDAR4G0020 сравнение
, TENDA KILTDAR4G0020 отзиви
, TENDA KILTDAR4G0020 намаление
EAN: 6932849425581
MPN: EX3 2-Pack
Technical Specifications
| MIMO | Yes |
| Parental control | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Parental control features | Weekly/monthly reports |
| Certification | CE, FCC. RoHS |
| LED indicators | System |
| Product type | Mesh system |
| Reset button | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Antenna type | Internal |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Antennas quantity | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter output current | 1 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Width | 90 mm |
| Package weight | 1.2 kg |
| Depth | 90 mm |
| Height | 90 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package width | 170 mm |
| Quick installation guide | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| VPN support | IPsec Pass Through PPTP Pass Through L2TP Pass Through PPTP VPN Server PPTP VPN Client L2TP VPN Client |
| Networking standards | IEEE 802.11k |
| Networking standards | IEEE 802.11ax |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11v |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Dynamic IP | Yes |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Security algorithms | WPS |
| Security algorithms | WPA3 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Static IP | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 1201 Mbit/s |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DHCP client | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet WAN | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 24 x 13 cm
Weight: 0.845 kg

