









Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILTDAR4G0014
- Тегло: 1.57kg
- SKU: KILTDAR4G0014
128.20€ (250.73лв.)
без ДДС: 106.83€ (208.94лв.)
![]() |
12 x 12.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, KILTDAR4G0014
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, цена Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, оферти Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, ревю Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, промоция Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, онлайн магазин Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, поръчай Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White мнения
, Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, гаранция Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, бърза доставка Tenda EX12 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (2-Pack) White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDAR4G0014 характеристики
, TENDA KILTDAR4G0014 спецификации
, TENDA KILTDAR4G0014 review
, TENDA KILTDAR4G0014 сравнение
, TENDA KILTDAR4G0014 отзиви
, TENDA KILTDAR4G0014 намаление
EAN: 6932849426854
MPN: nova EX12(2-pack)
Technical Specifications
| MIMO | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Firewall security | TCP/UDP |
| Firmware upgradeable via | Network |
| Band steering | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Antenna type | Internal |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Reset button | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Antennas quantity | 4 |
| AC adapter output current | 1.5 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Height | 190 mm |
| Width | 86 mm |
| Depth | 86 mm |
| AC adapter included | Yes |
| Ethernet cable | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| VPN support | PPTP Server, PPTP/L2TP Client |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Networking standards | IEEE 802.11v |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.11k |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Guest access | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| DHCP server | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP client | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 28 x 28 x 9.5 cm
Weight: 1.57 kg


