









Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTDAR4G0028
- Тегло: 0.78kg
- SKU: KILTDAR4G0028
189.07€ (369.79лв.)
без ДДС: 157.56€ (308.16лв.)
![]() |
12 x 17.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, KILTDAR4G0028
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, цена Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, оферти Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, ревю Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, промоция Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, онлайн магазин Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, поръчай Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White мнения
, Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, гаранция Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, бърза доставка Tenda 5G01 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDAR4G0028 характеристики
, TENDA KILTDAR4G0028 спецификации
, TENDA KILTDAR4G0028 review
, TENDA KILTDAR4G0028 сравнение
, TENDA KILTDAR4G0028 отзиви
, TENDA KILTDAR4G0028 намаление
EAN: 6932849430868
MPN: 5G01
Technical Specifications
| Product colour | White |
| On/off switch | Yes |
| Product type | Tabletop router |
| Power source type | DC |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Security algorithms | WPS |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| MIMO | Yes |
| Weight | 460 g |
| Width | 118.5 mm |
| Height | 196 mm |
| Depth | 92 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum Tx power (2.4 GHz) | 20 dBmW |
| Maximum Tx power (5 GHz) | 23 dBmW |
| Package type | Box |
| Package weight | 810 g |
| WLAN data transfer rate (max) | 2200 Mbit/s |
| Modulation | 256-QAM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Antenna type | 2x2 |
| Antennas quantity | 6 |
| Antenna design | Internal |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| 3G standards | WCDMA |
| Mobile network generation | 5G |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 26 x 13 cm
Weight: 0.775 kg


