


-36 %



Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 4G185
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.13kg
41.82€ (81.79лв.)
65.46€ (128.03лв.)
без ДДС: 34.85€ (68.16лв.)
Етикети:
Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, 4G185
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, цена Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, оферти Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, ревю Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, промоция Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, онлайн магазин Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, поръчай Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black мнения
, Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, гаранция Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, бърза доставка Tenda 4G185 V2.0 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA 4G185 характеристики
, TENDA 4G185 спецификации
, TENDA 4G185 review
, TENDA 4G185 сравнение
, TENDA 4G185 отзиви
, TENDA 4G185 намаление
| Product type: | Portable router |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Power source type: | Battery |
| Output voltage: | 51 V |
| Guest access: | No |
| Security algorithms: | WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| System event log: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -30 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| WPS push button: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 138 mm |
| Weight: | 85 g |
| Width: | 595 mm |
| Depth: | 980 mm |
| Ethernet LAN interface type: | Not available |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN: | No |
| Cables included: | USB |
| Quick installation guide: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| WLAN data transfer rate (max): | 150 Mbit/s |
| Channels quantity: | 10 channels |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Memory card slot(s): | Yes |
| Antenna design: | Internal |
| Antennas quantity: | 2 |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| SIM card slot: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| Dual SIM support: | No |
| 3G: | Yes |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| 2G standards: | GSM |
| 3G standards: | UMTS |
| 4G standard: | LTE-FDD |
| 4G: | Yes |






