













Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTDAR4G0013
- Тегло: 0.40kg
- SKU: KILTDAR4G0013
45.11€ (88.22лв.)
без ДДС: 37.59€ (73.52лв.)
Етикети:
Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, KILTDAR4G0013
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, цена Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, оферти Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, ревю Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, промоция Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, онлайн магазин Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, поръчай Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black мнения
, Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, гаранция Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, бърза доставка Tenda 4G05 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA KILTDAR4G0013 характеристики
, TENDA KILTDAR4G0013 спецификации
, TENDA KILTDAR4G0013 review
, TENDA KILTDAR4G0013 сравнение
, TENDA KILTDAR4G0013 отзиви
, TENDA KILTDAR4G0013 намаление
EAN: 6932849430752
MPN: 4G05
Technical Specifications
| Firmware upgradeable | Yes |
| Product type | Portable router |
| LED indicators | LAN, LTE, WLAN |
| Product colour | Black |
| Output current | 1 A |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Output voltage | 5 - 9 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power source type | DC |
| Guest access | Yes |
| Firewall | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | WPA2 |
| Schedule access | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| WPS push button | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Height | 26 mm |
| Depth | 127.4 mm |
| Width | 90.5 mm |
| Weight | 134 g |
| VPN support | VPN(PPTP Client/L2TP Client/PPTP Server) |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| VPN server | PPTP Server |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| AC adapter included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Supported network protocols | IPV4/IPV6 |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB port | No |
| DC-in jack | Yes |
| Transmit power | 20 dBmW |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna design | Internal & external |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| DSL WAN | No |
| SIM card slot | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G standards | WCDMA |
| Warnings | Do not expose the device to water or moisture. |
| Warnings | Do not dismantle the unit yourself, there is a risk of electric shock. |
| Warnings | Do not expose the device to extreme temperatures. |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 22 x 19 cm
Weight: 0.4 kg

