SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP10KMAPBKGP150W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.28kg
21.44€ (41.94лв.)
без ДДС: 17.87€ (34.95лв.)
Етикети:
SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, SP10KMAPBKGP150W
, SILICON POWER
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, цена SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, оферти SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, ревю SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, промоция SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, онлайн магазин SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, поръчай SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White мнения
, SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, silicon power {ucfirst}външни батерии
, оригинален SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, гаранция SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, бърза доставка SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150W) White
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W характеристики
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W спецификации
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W review
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W сравнение
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W отзиви
, SILICON POWER SP10KMAPBKGP150W намаление
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | White |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 2 |
| Housing material: | Plastic |
| Charger compatibility: | Universal |
| Power protection features: | Over voltage, Overcharge, Overvoltage protection |
| Weight: | 220 g |
| Depth: | 16.8 mm |
| Width: | 69 mm |
| Height: | 141 mm |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Charging source: | USB |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| USB Type-A output ports: | 2 |
| Input interface: | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-C connector: | Yes |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Micro-USB connector: | Yes |
| Micro-USB connectors quantity: | 1 |







