





















Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIASLPZEW0062
- Тегло: 0.10kg
- SKU: DIASLPZEW0062
286.21€ (559.78лв.)
без ДДС: 238.51€ (466.49лв.)
![]() |
12 x 27.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, DIASLPZEW0062
, SILICON POWER
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, цена Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, оферти Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, ревю Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, промоция Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, онлайн магазин Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, поръчай Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black мнения
, Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, silicon power {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, гаранция Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, бърза доставка Silicon Power CP60 2 TB USB Type-A to USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 характеристики
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 спецификации
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 review
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 сравнение
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 отзиви
, SILICON POWER DIASLPZEW0062 намаление
EAN: 4713436149972
MPN: SP020TBPSDPC60CK
Technical Specifications
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Mobile operating systems supported | Android 6.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 13.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 9.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 11.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 7.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 7.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 7.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 12.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 8.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 8.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6 |
| Protection features | Drop proof |
| Protection features | Bump resistant |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Compliance certificates | BSMI |
| Compliance certificates | KCC |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Password protection | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Hardware encryption | Yes |
| Weight | 46 g |
| Width | 80 mm |
| Height | 11.2 mm |
| Depth | 80 mm |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| Wi-Fi | No |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-A to USB Type-C |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture. |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Read speed | 540 MB/s |
| Memory type | 3D NAND |
| Write speed | 500 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.5 x 16.5 x 2.2 cm
Weight: 0.1 kg




