





Shredder Activejet ASH-1602M, P-5, 28 l, 2x14 mm shreds, white – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ASH-1602M
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 19.70kg
300.41€ (587.55лв.)
без ДДС: 250.34€ (489.62лв.)
![]() |
12 x 28.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, ASH-1602M
, Activejet
, Шредери
, Продукти за офиса
, купете Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, цена Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, оферти Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, ревю Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, промоция Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, онлайн магазин Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, поръчай Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white мнения
, Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white сравнение
, евтин Шредери
, топ Шредери
, най-добър Шредери
, нов Шредери
, activejet {ucfirst}шредери
, оригинален Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, гаранция Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, бърза доставка Shredder Activejet ASH-1602M
, P-5
, 28 l
, 2x14 mm shreds
, white
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Шредери
, шредери в българия
, шредери techmag
, онлайн поръчка Шредери
, магазин за Шредери
, топ оферти Шредери
, Activejet ASH-1602M характеристики
, Activejet ASH-1602M спецификации
, Activejet ASH-1602M review
, Activejet ASH-1602M сравнение
, Activejet ASH-1602M отзиви
, Activejet ASH-1602M намаление
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Bin full indicator: | Yes |
| Castor wheels: | Yes |
| Security level (paper): | P-5 |
| Handle(s): | Yes |
| Credit cards shredding: | Yes |
| Pull-out bin: | Yes |
| Reverse: | Yes |
| Shredding staples: | Yes |
| Viewing window: | Yes |
| Basket volume: | 28 L |
| Noise level: | 60 dB |
| Automatic on/off control: | Yes |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Control type: | Buttons, Touch |
| Cut type: | Micro cut |
| Product colour: | Silver, Black, White |
| Shredding paper clips: | Yes |
| Shredding type: | Micro-cut shredding |
| Shredding size: | 2x14 mm |
| Shredding speed: | 2000 mm/min |
| Shredding CDs: | Yes |
| Media weight: | 80 g/m² |
| Duty cycle: | 30 min |
| Shredding capacity: | 16 sheets |
| Overheat protection: | Yes |
| Working width: | 22.8 cm |
| Paper shredding: | Yes |
| Additional information: | To maintain the performance and durability of your shredder, lubricate it regularly with special oil or use oil-soaked paper., Reverse function auto or manual, Cool down time: 60 min |
| Current: | 3 A |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Depth: | 286 mm |
| Width: | 360 mm |
| Package height: | 641 mm |
| Package width: | 433 mm |
| Package weight: | 20.9 kg |
| Height: | 602 mm |
| Package depth: | 364 mm |
| Weight: | 19.5 kg |






