


-38 %



SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDIX70N-128G-GN6NE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.03kg
51.59€ (100.90лв.)
82.92€ (162.18лв.)
без ДДС: 42.99€ (84.08лв.)
Етикети:
SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDIX70N-128G-GN6NE
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка SanDisk iXpand USB flash drive 128 GB USB Type-C / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE характеристики
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE спецификации
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE review
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE сравнение
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE отзиви
, SANDISK SDIX70N-128G-GN6NE намаление
| Form factor: | Swivel |
| Product colour: | Black |
| Fingerprint reader: | No |
| Password protection: | Yes |
| PIN-secured access: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Height: | 8.7 mm |
| Depth: | 50 mm |
| Width: | 15.6 mm |
| Device interface: | USB Type-C / Lightning |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 128 GB |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





