





















Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVASA1LCD0778
- Тегло: 7.00kg
- SKU: TVASA1LCD0778
305.65€ (597.80лв.)
без ДДС: 254.71€ (498.17лв.)
![]() |
12 x 28.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0778
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0778 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0778 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0778 review
, Samsung TVASA1LCD0778 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0778 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0778 намаление
EAN: 8806097068556
MPN: UE43U8092FUXXH
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Introduction year | 2025 |
| Stand type | Legs stand |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 102 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Number of OSD languages | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Voice guide | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Depth (with stand) | 157 mm |
| Height (with stand) | 609 mm |
| Width (with stand) | 957.8 mm |
| Stand width | 61.3 cm |
| Height (without stand) | 558.8 mm |
| Depth (without stand) | 76.6 mm |
| Width (without stand) | 957.8 mm |
| Weight (without stand) | 6.4 kg |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Stand depth | 15.7 cm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Web browser | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Backlight dimming technology | UHD Dimming |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Gaming Hub, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| SmartThings app support | Yes |
| TV key support | Yes |
| Game mode | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Contrast Enhancer |
| Picture processing technology | Crystal Processor 4K |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| Package width | 1065 mm |
| Package weight | 9 kg |
| Package height | 635 mm |
| Package depth | 118 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | TM2240A |
| Desktop stand | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technology | LED |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 109.2 cm (43") |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of speakers | 2 |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Adaptive sound | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| RF ports quantity | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface (CI) | Yes |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Auto channel search | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| Operating system installed | Tizen |
| Sound mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung Knox Security |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Energy Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 106 x 63.5 cm
Weight: 7 kg






