-36 %
Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LS32D600EAUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.18kg
337.63€ (660.35лв.)
528.95€ (1,034.53лв.)
без ДДС: 281.36€ (550.29лв.)
![]() |
12 x 31.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, LS32D600EAUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, цена Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, оферти Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ревю Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, промоция Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, поръчай Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black мнения
, Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, гаранция Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S60D computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS32D600EAUXEN характеристики
, Samsung LS32D600EAUXEN спецификации
, Samsung LS32D600EAUXEN review
, Samsung LS32D600EAUXEN сравнение
, Samsung LS32D600EAUXEN отзиви
, Samsung LS32D600EAUXEN намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Professional |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 22 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (max): | 80 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1946427 |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 36 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Width (with stand): | 713.9 mm |
| Height (with stand): | 585 mm |
| Depth (with stand): | 220 mm |
| Weight (with stand): | 7.2 kg |
| Weight (without stand): | 4.7 kg |
| Depth (without stand): | 41.8 mm |
| Height (without stand): | 424.7 mm |
| Width (without stand): | 713.9 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Package depth: | 546 mm |
| Package width: | 798 mm |
| Package height: | 160 mm |
| Package weight: | 9.2 kg |
| Stand type: | HAS stand |
| Cables included: | AC, HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Stand included: | Yes |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Response time: | 5 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal: | 69.8 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Display brightness (min): | 280 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewable size, vertical: | 39.3 cm |
| Display technology: | LCD |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -2 - 25° |
| Adjustable height (max): | 12 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivot angle: | -30 - 30° |
| Picture-in-Picture: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | -92 - 92° |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Service port type: | USB Type-A |
| Headphone out: | Yes |
| HDCP version: | 2.2 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Auto source switch+: | Yes |
| Off Timer Plus: | Yes |
| Image size: | Y |
| Adaptive picture: | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP): | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode: | Yes |
| Sustainability certificates: | TCO |








