





















Samsung S60D computer monitor 61 cm (24") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONSA1MON0237
- Тегло: 7.05kg
- SKU: MONSA1MON0237
219.97€ (430.23лв.)
без ДДС: 183.31€ (358.52лв.)
![]() |
12 x 20.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, MONSA1MON0237
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, цена Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, оферти Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ревю Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, промоция Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, поръчай Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black мнения
, Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, гаранция Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S60D computer monitor 61 cm (24) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1MON0237 характеристики
, Samsung MONSA1MON0237 спецификации
, Samsung MONSA1MON0237 review
, Samsung MONSA1MON0237 сравнение
, Samsung MONSA1MON0237 отзиви
, Samsung MONSA1MON0237 намаление
EAN: 8806095524610
MPN: LS24D600EAUXEN
Technical Specifications
| Market positioning | Professional |
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Annual energy consumption | 25 kWh |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 80 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1946417 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Width (with stand) | 540.7 mm |
| Height (with stand) | 535.9 mm |
| Height (without stand) | 327.2 mm |
| Depth (without stand) | 41.7 mm |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Width (without stand) | 540.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| AMD FreeSync | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package width | 609 mm |
| Package weight | 7 kg |
| Package type | Box |
| Package height | 160 mm |
| Package depth | 479 mm |
| Stand type | HAS stand |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-B |
| Stand included | Yes |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display technology | LCD |
| LED backlight | Yes |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Response time | 5 ms |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Height adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -2 - 25° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot angle | -92 - 92° |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone outputs | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| USB upstream port type | USB Type-A |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| AC (power) in | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone out | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Active display area (W x H) | 526.848 x 296.352 mm |
| Image size | Y |
| Adaptive picture | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 61 x 16 x 48 cm
Weight: 7.05 kg







