













Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONSA1MON0249
- Тегло: 5.92kg
- SKU: MONSA1MON0249
151.40€ (296.12лв.)
без ДДС: 126.17€ (246.77лв.)
![]() |
12 x 14.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONSA1MON0249
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S36GD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1MON0249 характеристики
, Samsung MONSA1MON0249 спецификации
, Samsung MONSA1MON0249 review
, Samsung MONSA1MON0249 сравнение
, Samsung MONSA1MON0249 отзиви
, Samsung MONSA1MON0249 намаление
EAN: 8806095585376
MPN: LS27D364GAUXEN
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Consumer |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power supply type | External |
| Power consumption (typical) | 21.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Width (without stand) | 622.6 mm |
| Depth (without stand) | 108.2 mm |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Height (without stand) | 367.2 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Width (with stand) | 622.6 mm |
| Height (with stand) | 466.2 mm |
| Depth (with stand) | 234.2 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Package weight | 6 kg |
| Stand type | Simple stand |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 442 mm |
| Package width | 687 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Touchscreen | No |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Display technology | LCD |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Panel type | VA |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Screen shape | Curved |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 4 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Height adjustment | No |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Tilt angle range | -2 - 22° |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI version | 1.4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Certification | Windows 11 |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2015590 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.5 x 44.5 x 68.5 cm
Weight: 5.92 kg






