





















Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONSA1MON0213
- Тегло: 5.73kg
- SKU: MONSA1MON0213
201.58€ (394.25лв.)
без ДДС: 167.98€ (328.54лв.)
![]() |
12 x 19.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONSA1MON0213
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Samsung S33GC LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1MON0213 характеристики
, Samsung MONSA1MON0213 спецификации
, Samsung MONSA1MON0213 review
, Samsung MONSA1MON0213 сравнение
, Samsung MONSA1MON0213 отзиви
, Samsung MONSA1MON0213 намаление
EAN: 8806095057378
MPN: LS27C330GAUXEN
Technical Specifications
| Market positioning | Consumer |
| Product colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Power supply type | External |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Annual energy consumption | 25 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1610770 |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Width (with stand) | 611.7 mm |
| Depth (with stand) | 253.5 mm |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Height (with stand) | 462.7 mm |
| Width (without stand) | 611.7 mm |
| Depth (without stand) | 53.6 mm |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| Height (without stand) | 361 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Game mode | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package height | 156 mm |
| Package weight | 5.9 kg |
| Package width | 745 mm |
| Package depth | 440 mm |
| Cables included | HDMI |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Panel type | IPS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Screen shape | Flat |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Colour gamut | 72% |
| Response time | 4 ms |
| Display technology | LED |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| HD type | Full HD |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt angle range | -2 - 22° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | No |
| Built-in USB hub | No |
| Headphone out | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Image size | Y |
| Auto source switch | Yes |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 74 x 43.5 x 16 cm
Weight: 5.725 kg






