-36 %
Samsung S33GC LED display 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LS24C332GAUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.02kg
131.47€ (257.14лв.)
205.97€ (402.84лв.)
без ДДС: 109.56€ (214.28лв.)
![]() |
12 x 12.42 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, LS24C332GAUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Samsung S33GC LED display 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS24C332GAUXEN характеристики
, Samsung LS24C332GAUXEN спецификации
, Samsung LS24C332GAUXEN review
, Samsung LS24C332GAUXEN сравнение
, Samsung LS24C332GAUXEN отзиви
, Samsung LS24C332GAUXEN намаление
| Product colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Market positioning: | Consumer |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1610769 |
| Power consumption (max): | 25 W |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 14 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Annual energy consumption: | 20 kWh |
| Power consumption (typical): | 14 W |
| Power supply type: | External |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Width (with stand): | 539.5 mm |
| Height (with stand): | 422.4 mm |
| Depth (with stand): | 253.5 mm |
| Width (without stand): | 539.5 mm |
| Weight (with stand): | 2.9 kg |
| Weight (without stand): | 2.5 kg |
| Height (without stand): | 320.7 mm |
| Depth (without stand): | 53.8 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 4.9 kg |
| Package depth: | 390 mm |
| Package width: | 670 mm |
| Package height: | 156 mm |
| Cables included: | HDMI |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Stand included: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Response time: | 4 ms |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time measurement type: | GTG (Gray to Gray) |
| Screen shape: | Flat |
| Colour gamut standard: | NTSC |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| sRGB coverage (typical): | 95% |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Display technology: | LED |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Colour gamut: | 72% |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt angle range: | -2 - 22° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 |
| VESA mounting: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDCP version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Headphone out: | No |
| Image size: | Y |
| Eco Saving Plus: | Yes |
| Auto source switch: | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode: | Yes |








