





















Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0793
- Тегло: 52.00kg
- SKU: TVASA1LCD0793
1,708.56€ (3,341.65лв.)
без ДДС: 1,423.80€ (2,784.71лв.)
![]() |
12 x 161.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0793
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0793 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0793 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0793 review
, Samsung TVASA1LCD0793 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0793 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0793 намаление
EAN: 8806095917023
MPN: QE85QN70FAUXXH
Technical Specifications
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 300 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 127 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 310 W |
| Power consumption (typical) | 127 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Number of OSD languages | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Weight (with stand) | 42.3 kg |
| Depth (without stand) | 26.9 mm |
| Stand width | 37.5 cm |
| Height (without stand) | 1086.5 mm |
| Stand depth | 36.6 cm |
| Weight (without stand) | 40.7 kg |
| Width (without stand) | 1901.7 mm |
| Depth (with stand) | 366.5 mm |
| Width (with stand) | 1901.7 mm |
| Height (with stand) | 1144.2 mm |
| Web browser | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Tap view | Yes |
| Multi View | Yes |
| TV key support | Yes |
| Eco sensor | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Neo Quantum HDR |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Real Depth Enhancer |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| Package width | 2059 mm |
| Package weight | 53.9 kg |
| Package height | 1200 mm |
| Package depth | 171 mm |
| Package type | Box |
| Display diagonal (metric) | 214 cm |
| Display technology | Neo QLED |
| Display refresh rates supported | 144 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Quantum Matrix Technology |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate | 100 Hz |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal | 2.16 m (85") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| RMS rated power | 20 W |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Sound modes | Adaptive Sound Pro |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Operating system installed | Tizen |
| Sound mirroring | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | HbbTV 2.0.3 |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Samsung technologies (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204881 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.5 x 206 x 121 cm
Weight: 52 kg






