





















Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titanium
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVASA1LCD0769
- Тегло: 48.00kg
- SKU: TVASA1LCD0769
1,855.62€ (3,629.28лв.)
без ДДС: 1,546.35€ (3,024.40лв.)
![]() |
12 x 175.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, TVASA1LCD0769
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, цена Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, оферти Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, ревю Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, промоция Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, онлайн магазин Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, поръчай Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium мнения
, Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, гаранция Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, бърза доставка Samsung QE75QN92FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0769 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0769 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0769 review
, Samsung TVASA1LCD0769 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0769 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0769 намаление
EAN: 8806095995618
MPN: QE75QN92FATXXH
Technical Specifications
| Bezel type | 4 Bezel-less |
| Introduction year | 2025 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 253 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 101 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 101 W |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (max) | 315 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Auto power off | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| Width (without stand) | 1670 mm |
| Weight (without stand) | 34.1 kg |
| Stand width | 41.7 cm |
| Height (without stand) | 957.4 mm |
| Stand depth | 30.1 cm |
| Depth (without stand) | 27.7 mm |
| Height (with stand) | 1017.2 mm |
| Depth (with stand) | 301.2 mm |
| Width (with stand) | 1670 mm |
| Weight (with stand) | 39.7 kg |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Tap view | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Neo Quantum HDR+ |
| Eco sensor | Yes |
| TV key support | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Multi View | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| Backlight dimming technology | Ultimate UHD Dimming |
| Package width | 1884 mm |
| Package depth | 191 mm |
| Package height | 1118 mm |
| Package weight | 50.2 kg |
| Remote control type | TM2360E |
| Remote control included | Yes |
| Display refresh rates supported | 165 Hz |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Quantum Matrix Technology Plus |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal (metric) | 189 cm |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display technology | Neo QLED |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Sound modes | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| RMS rated power | 60 W |
| Audio output channels | 4.2.2 channels |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Common interface (CI) | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| RF ports quantity | 4 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | HbbTV 2.0.4 |
| Smart TV | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Art Store |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K AI Upscaling Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Motion Enhancer Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering Pro |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205023 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18.5 x 188 x 113 cm
Weight: 48 kg






