













Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0762
- Тегло: 23.00kg
- SKU: TVASA1LCD0762
1,161.78€ (2,272.24лв.)
без ДДС: 968.15€ (1,893.54лв.)
![]() |
12 x 109.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0762
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE65S85FAE 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0762 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0762 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0762 review
, Samsung TVASA1LCD0762 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0762 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0762 намаление
EAN: 8806095995281
MPN: QE65S85FAEXXH
Technical Specifications
| Bezel type | 4 Bezel-less |
| Stand colour | Black |
| Colour name | Graphite Black |
| Stand type | Legs stand |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 164 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 98 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (max) | 320 W |
| Power consumption (typical) | 98 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Auto power off | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Multi |
| Number of OSD languages | 27 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Stand width | 95.3 cm |
| Width (without stand) | 1446.6 mm |
| Stand depth | 26.3 cm |
| Weight (without stand) | 17.4 kg |
| Height (without stand) | 829.7 mm |
| Depth (without stand) | 33.9 mm |
| Height (with stand) | 897.8 mm |
| Depth (with stand) | 263.3 mm |
| Weight (with stand) | 17.8 kg |
| Width (with stand) | 1446.6 mm |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Tap view | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Game mode | Yes |
| TV key support | Yes |
| Picture processing technology | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Multi View | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Picture processor | NQ4 AI Gen2 |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Package weight | 24 kg |
| Package width | 1617 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 950 mm |
| Package type | Box |
| Remote control type | TM2360E |
| Remote control included | Yes |
| Cables included | AC |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | OLED |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Display diagonal (metric) | 163 cm |
| Screen shape | Flat |
| Adaptive sound | Yes |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| RF ports quantity | 2 |
| Common interface (CI) | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Universal guide | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| TV initiate mirroring | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV) | OLED HDR |
| Samsung technologies (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Real Depth Enhancer |
| Samsung technologies (AV/TV) | Active Voice Amplifier Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Workspace |
| Samsung technologies (AV/TV) | Adaptive Sound Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | Smart Calibration |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Ultra Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound |
| Samsung technologies (AV/TV) | Motion Xcelerator 120Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205085 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 161.5 x 94.5 cm
Weight: 23 kg






