





















Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVASA1LCD0759
- Тегло: 41.30kg
- SKU: TVASA1LCD0759
2,831.21€ (5,537.36лв.)
без ДДС: 2,359.34€ (4,614.47лв.)
![]() |
12 x 267.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0759
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE65QN990FT 165.1 cm (65) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0759 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0759 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0759 review
, Samsung TVASA1LCD0759 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0759 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0759 намаление
EAN: 8806097020448
MPN: QE65QN990FTXXH
Technical Specifications
| Colour name | Graphite Black |
| Bezel type | Zero Bezel |
| VESA mounting | Yes |
| Introduction year | 2025 |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 112 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 365 kWh |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 112 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Auto power off | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| Height (without stand) | 815.1 mm |
| Weight (without stand) | 21.6 kg |
| Stand depth | 26.6 cm |
| Stand width | 37 cm |
| Width (without stand) | 1433.5 mm |
| Height (with stand) | 892.4 mm |
| Depth (without stand) | 12.9 mm |
| Width (with stand) | 1433.5 mm |
| Depth (with stand) | 265.7 mm |
| Weight (with stand) | 30.2 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Web browser | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Neo Quantum HDR 8K+ |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Multi View | Yes |
| TV key support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Eco sensor | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Backlight dimming technology | Ultimate 8K Dimming Pro |
| AMD FreeSync | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| Package height | 935 mm |
| Package width | 1625 mm |
| Package weight | 41.3 kg |
| Package depth | 190 mm |
| Package type | Box |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | TM2360E (UK,Italy Add TM1240A) |
| Display refresh rates supported | 240 Hz |
| Display resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Quantum Matrix Technology Pro |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Display technology | Neo QLED |
| HD type | 8K Ultra HD |
| Display diagonal (metric) | 165.1 cm |
| Sound modes | Adaptive Sound Pro |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio output channels | 6.2.4 channels |
| RMS rated power | 90 W |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI ports quantity | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| RF ports quantity | 3 |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-T2 HEVC |
| Digital signal format system | DVB-T2CS2 |
| Video apps | Samsung TV Plus |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | HbbTV 2.0.4 |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Motion Enhancer Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Ultra Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | Knox Vault |
| Samsung technologies (AV/TV) | One Connect Box |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Art Store |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205075 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18.5 x 162 x 93 cm
Weight: 41.3 kg






