





















Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVASA1LCD0767
- Тегло: 16.50kg
- SKU: TVASA1LCD0767
596.65€ (1,166.95лв.)
без ДДС: 497.21€ (972.46лв.)
![]() |
12 x 56.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, TVASA1LCD0767
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, цена Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, оферти Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, ревю Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, промоция Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, онлайн магазин Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, поръчай Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver мнения
, Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, гаранция Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, бърза доставка Samsung QE50QN80FAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0767 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0767 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0767 review
, Samsung TVASA1LCD0767 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0767 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0767 намаление
EAN: 8806095995533
MPN: QE50QN80FAUXXH
Technical Specifications
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Introduction year | 2025 |
| Stand type | Legs stand |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Silver |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 172 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 68 W |
| Auto power off | Yes |
| Voice guide | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| Weight (without stand) | 12.9 kg |
| Depth (without stand) | 47.8 mm |
| Height (without stand) | 643.6 mm |
| Width (without stand) | 1114.2 mm |
| Stand width | 96.7 cm |
| Stand depth | 23.9 cm |
| Depth (with stand) | 238.6 mm |
| Width (with stand) | 1114.2 mm |
| Weight (with stand) | 13.3 kg |
| Height (with stand) | 699.3 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Picture processor | NQ4 AI Gen2 |
| Eco sensor | Yes |
| TV key support | Yes |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| AI Upscale | Yes |
| TV sound to mobile device | Yes |
| Tap view | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Multi View | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Neo Quantum HDR |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| USB recording | Yes |
| Game mode | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Real Depth Enhancer |
| Package depth | 142 mm |
| Package width | 1241 mm |
| Package height | 744 mm |
| Package weight | 17 kg |
| Remote control type | TM2560E |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Cables included | AC |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| LED backlighting type | Mini LED |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 125 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| Screen shape | Flat |
| Display technology | Neo QLED |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| RMS rated power | 30 W |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Common interface (CI) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| RF ports quantity | 3 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| PC in (D-Sub) | No |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Auto channel search | Yes |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| TV initiate mirroring | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Sound mirroring | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV) | Active Voice Amplifier Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Adaptive Sound Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| Samsung technologies (AV/TV) | Karaoke Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering |
| Samsung technologies (AV/TV) | Smart Calibration |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Quantum Matrix Technology |
| Samsung technologies (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 123 x 73 cm
Weight: 16.5 kg






