





















Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0747
- Тегло: 37.00kg
- SKU: TVASA1LCD0747
870.54€ (1,702.63лв.)
без ДДС: 725.45€ (1,418.86лв.)
![]() |
12 x 82.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, TVASA1LCD0747
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, цена Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, оферти Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, ревю Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, промоция Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, онлайн магазин Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, поръчай Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium мнения
, Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, гаранция Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, бърза доставка Samsung Q8F QE75Q8FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0747 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0747 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0747 review
, Samsung TVASA1LCD0747 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0747 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0747 намаление
EAN: 8806097119920
MPN: QE75Q8FAAUXXH
Technical Specifications
| Product colour | Grey |
| Introduction year | 2025 |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| VESA mounting | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power consumption (max) | 310 W |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 85 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 310 kWh |
| Power consumption (typical) | 85 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Universal Browse & Play | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Depth (with stand) | 327.7 mm |
| Width (with stand) | 1676.7 mm |
| Height (with stand) | 1017.5 mm |
| Weight (with stand) | 29.7 kg |
| Width (without stand) | 1676.7 mm |
| Depth (without stand) | 26.6 mm |
| Height (without stand) | 960.3 mm |
| Weight (without stand) | 29.1 kg |
| Stand depth | 32.8 cm |
| Stand width | 125.3 cm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Web browser | Yes |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Multi View | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Contrast Enhancer |
| Tap view | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Neo Quantum HDR+ |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| AI Upscale | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Eco sensor | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 39.1 kg |
| Package height | 1080 mm |
| Package width | 1815 mm |
| Package depth | 164 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control type | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
| Remote control included | Yes |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Screen shape | Flat |
| LED backlight | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlighting type | Dual LED |
| Display diagonal (metric) | 189 cm |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Display technology | QLED |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Adaptive sound+ | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Digital audio optical out | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| RF ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Common interface (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | HbbTV 2.0.4 |
| Sound mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung Health |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q4 AI Processor |
| Samsung technologies (AV/TV) | Art Store |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K Upscaling |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 181 x 108 cm
Weight: 37 kg






