



Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMSA1FLD0027
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSA1FLD0027
74.71€ (146.12лв.)
без ДДС: 62.26€ (121.77лв.)
Етикети:
Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, PAMSA1FLD0027
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, цена Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, оферти Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, ревю Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, промоция Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, онлайн магазин Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, поръчай Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver мнения
, Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, гаранция Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, бърза доставка Samsung MUF-512BE USB flash drive 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung PAMSA1FLD0027 характеристики
, Samsung PAMSA1FLD0027 спецификации
, Samsung PAMSA1FLD0027 review
, Samsung PAMSA1FLD0027 сравнение
, Samsung PAMSA1FLD0027 отзиви
, Samsung PAMSA1FLD0027 намаление
EAN: 8806095379692
MPN: MUF-512BE3/APC
Technical Specifications
| Housing material | Metal |
| Form factor | Capless |
| Protection features | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Water resistant, X-ray proof |
| Product colour | Silver |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Height | 40 mm |
| Depth | 12 mm |
| Weight | 10.9 g |
| Width | 15.5 mm |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Read speed | 400 MB/s |
| Capacity | 512 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible products | PC, Notebook |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | KC |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | RCM |
| Compliance certificates | VCCI |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.1 x 15.4 x 1.5 cm
Weight: 0.02 kg





