





















Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONSA1MON0250
- Тегло: 3.76kg
- SKU: MONSA1MON0250
105.19€ (205.74лв.)
без ДДС: 87.66€ (171.45лв.)
![]() |
12 x 9.93 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONSA1MON0250
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Samsung LS24D304GAUXEN computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1MON0250 характеристики
, Samsung MONSA1MON0250 спецификации
, Samsung MONSA1MON0250 review
, Samsung MONSA1MON0250 сравнение
, Samsung MONSA1MON0250 отзиви
, Samsung MONSA1MON0250 намаление
EAN: 8806095803074
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Business |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power supply type | External |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Height (with stand) | 428.5 mm |
| Width (with stand) | 540.7 mm |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Width (without stand) | 540.7 mm |
| Weight (with stand) | 2.4 kg |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| Cables included | Power |
| Cables included | HDMI |
| Power cable length | 1.5 m |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 5 ms |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -2 - 21° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | No |
| Headphone out | No |
| Built-in USB hub | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2109458 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 35.6 x 63 x 10.3 cm
Weight: 3.76 kg






