





Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SM-L310NZSAEUE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.18kg
178.46€ (349.05лв.)
без ДДС: 148.72€ (290.87лв.)
![]() |
12 x 16.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, SM-L310NZSAEUE
, Samsung
, Смарт часовници
, Смарт часовници & гривни
, купете Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Смарт часовници
, топ Смарт часовници
, най-добър Смарт часовници
, нов Смарт часовници
, samsung {ucfirst}смарт часовници
, оригинален Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5) AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Смарт часовници
, смарт часовници в българия
, смарт часовници techmag
, онлайн поръчка Смарт часовници
, магазин за Смарт часовници
, топ оферти Смарт часовници
, Samsung SM-L310NZSAEUE характеристики
, Samsung SM-L310NZSAEUE спецификации
, Samsung SM-L310NZSAEUE review
, Samsung SM-L310NZSAEUE сравнение
, Samsung SM-L310NZSAEUE отзиви
, Samsung SM-L310NZSAEUE намаление
| Accelerometer: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Geomagnetic sensor: | Yes |
| Barometer: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Heart rate sensor type: | Optical |
| Gyroscope: | Yes |
| Voice recording: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Weather forecast: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Virtual assistant: | Samsung Bixby |
| Stress monitoring function: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Audio formats supported: | OGG, 3GA, AWB, MP3, AAC, OGA, M4A, WAV, AMR |
| Pedometer: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Shape: | Round |
| Band size: | M/L |
| Water resistance: | 5 ATM |
| Watch case size: | 44 mm |
| Watch case material: | Aluminium |
| Watch case colour: | Silver |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Band colour: | Silver |
| Market positioning: | Smartwatch |
| Wireless charging: | Yes |
| Charging time: | 1.3 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery capacity: | 425 mAh |
| Depth: | 44.4 mm |
| Width: | 44.4 mm |
| Weight: | 33.8 g |
| Thickness: | 9.7 mm |
| BeiDou: | Yes |
| Galileo: | Yes |
| GLONASS: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| RAM capacity: | 2 MB |
| Fall detection: | Yes |
| Operating system installed: | Wear OS |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Pixel density: | 327 ppi |
| Always-on display: | Yes |
| Display technology marketing name: | Super AMOLED |
| Display brightness: | 600 cd/m² |
| Touchscreen: | Yes |
| Display type: | Digital |
| Display number of colours: | 16 million colours |
| Display resolution: | 480 x 480 pixels |
| Display diagonal: | 3.81 cm (1.5") |
| Display technology: | AMOLED |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Warnings: | Do not leave the device in high temperature areas. |











