





Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SM-R530NZAAEUE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.16kg
97.20€ (190.11лв.)
без ДДС: 81.00€ (158.42лв.)
![]() |
12 x 9.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, SM-R530NZAAEUE
, Samsung
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, цена Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, оферти Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, ревю Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, промоция Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, онлайн магазин Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, поръчай Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver мнения
, Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, samsung {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, гаранция Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, бърза доставка Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Samsung SM-R530NZAAEUE характеристики
, Samsung SM-R530NZAAEUE спецификации
, Samsung SM-R530NZAAEUE review
, Samsung SM-R530NZAAEUE сравнение
, Samsung SM-R530NZAAEUE отзиви
, Samsung SM-R530NZAAEUE намаление
| Depth: | 20.4 mm |
| Weight: | 4.7 g |
| Charging case weight: | 46.5 g |
| Width: | 18.1 mm |
| Charging case dimensions (W x D x H): | 24.4 x 48.7 x 58.9 mm |
| Height: | 31.9 mm |
| Accelerometer: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP57 |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Gyroscope: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Control type: | Touch |
| Wearing style: | In-ear |
| Product colour: | Silver |
| Backlight: | Yes |
| Product type: | Headset |
| Charging case: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| USB connector: | USB Type-C |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Battery operated: | Yes |
| Battery capacity: | 48 mAh |
| Wireless charging: | Yes |
| Battery recharge time: | 1.1 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC on): | 24 h |
| Battery recharge time (charging case): | 1.45 h |
| Battery capacity (charging case): | 515 mAh |
| Continuous audio playback time (ANC off): | 6 h |
| Continuous audio playback time (ANC on): | 6 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC off): | 30 h |
| Microphone type: | Built-in |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone: | Yes |
| Driver unit: | 1.1 cm |
| Noise canceling type: | Active |
| Driver type: | Dynamic |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Noise canceling: | Yes |











