





Samsung 27" S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LS27D400GAUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.60kg
157.04€ (307.15лв.)
без ДДС: 130.87€ (255.96лв.)
![]() |
12 x 14.83 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, LS27D400GAUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка Samsung 27 S4 S40GD FHD computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS27D400GAUXEN характеристики
, Samsung LS27D400GAUXEN спецификации
, Samsung LS27D400GAUXEN review
, Samsung LS27D400GAUXEN сравнение
, Samsung LS27D400GAUXEN отзиви
, Samsung LS27D400GAUXEN намаление
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 14 W |
| Power consumption (max): | 50 W |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency class (SDR): | C |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 14 kWh |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Depth (with stand): | 219 mm |
| Height (with stand): | 538.3 mm |
| Width (with stand): | 612.7 mm |
| Height (without stand): | 360.9 mm |
| Weight (with stand): | 4 kg |
| Depth (without stand): | 39.8 mm |
| Width (without stand): | 612.7 mm |
| Weight (without stand): | 2.7 kg |
| Flicker-free technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Package width: | 655 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 109 mm |
| Package weight: | 5.6 kg |
| Package depth: | 488 mm |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 5 ms |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Colour gamut: | 72% |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt angle range: | -45 - 45° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Headphone out: | Yes |
| USB hub version: | 2.0 |
| HDMI: | Yes |










