
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKDP0009
- Тегло: 1.55kg
26.50€ (51.82лв.)
без ДДС: 22.08€ (43.18лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, DLZROYKDP0009
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, цена ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, оферти ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, ревю ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, промоция ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, поръчай ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg мнения
, ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, гаранция ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0009 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0009 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0009 review
, Royal Canin DLZROYKDP0009 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0009 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0009 намаление
| Pet food flavor: | Poultry |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Small (up to 5 kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 1.5 kg |
| Dog breed: | Yorkshire Terrier |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | No data available |
| Soy free: | N |
| Gluten free: | No |
| Lactose free: | Yes |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Hair and skin |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Poultry |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 5.1% |
| Crude fibres: | 2.8% |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 18% |




