
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0006
- Тегло: 1.17kg
26.04€ (50.93лв.)
без ДДС: 21.70€ (42.44лв.)
Етикети:
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, DLZROYKMP0006
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, цена Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, оферти Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, ревю Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, промоция Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, онлайн магазин Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, поръчай Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g мнения
, Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, гаранция Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, бърза доставка Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0006 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0006 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0006 review
, Royal Canin DLZROYKMP0006 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0006 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0006 намаление
| Dispenser type: | Sachet |
| Includes vitamins: | Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B5, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12 |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | Skin & coat |
| Breed size: | X-Small (< 4kg) |
| Dog breed: | Yorkshire Terrier |
| Capacity: | 85 g |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | General health |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Pet breed: | Yorkshire Terrier |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Quantity: | 12 |
| Crude fibres: | 1.6% |
| Crude ash: | 1.9% |
| Zinc content (per 100 g): | 10 mg |
| Manganese content (per 100g): | 0.9 mg |
| Fat content: | 6% |
| Energy value (per 100 g): | 102.5 kcal |
| Iodine content (per 100 g): | 40 μg |
| Protein: | 8.5% |
| Moisture content: | 78% |





