



ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0031
- Тегло: 1.58kg
30.19€ (59.05лв.)
без ДДС: 25.16€ (49.21лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, DLZROYKMP0031
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, цена ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, оферти ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, ревю ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, промоция ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, онлайн магазин ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, поръчай ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g мнения
, ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, гаранция ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, бърза доставка ROYAL CANIN SHN Medium Adult in sauce - wet food for adult dogs - 10x140g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0031 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0031 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0031 review
, Royal Canin DLZROYKMP0031 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0031 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0031 намаление
| Package type: | Sachet |
| Weight: | 10x140g |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | Beagle, Border Collie, Great Dane, Poodle, Cocker Spaniel |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Product category : | Wet food |
| Pet food flavor: | No data available |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Suitable for: | Dog |
| Animal type(s): | Dog |
| Additional features: | General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Dosage form: | Solid |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Crude fibres: | 1.1% |
| Manganese content: | 1 mg/kg |
| Moisture content: | 81% |
| Sugar free: | No |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D3 |
| Soy free: | No data available |
| Crude ash: | 1.6% |
| Preservative free: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |
| Iodine content: | 0.26 mg/kg |
| Fat content: | 5.5% |
| Iron content: | 3 mg/kg |
| Zinc content: | 10 mg/kg |
| Gluten free: | No |
| Copper content: | 2 mg/kg |
| Protein: | 7.5% |





