
Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0034
- Тегло: 3.10kg
38.75€ (75.78лв.)
без ДДС: 32.29€ (63.15лв.)
Етикети:
Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, DLZROYKSP0034
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, цена Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, оферти Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, ревю Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, промоция Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, онлайн магазин Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, поръчай Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg мнения
, Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, гаранция Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, бърза доставка Royal Canin Pomeranian Adult - dry food for dogs - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0034 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0034 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0034 review
, Royal Canin DLZROYKSP0034 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0034 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0034 намаление
| Package type: | Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Pomeranian |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 3 kg |
| Pet food flavor: | Vegetable |
| Product type: | Dry food |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Additional features: | General health |
| Package type: | Sack |
| Iron content: | 41 mg/kg |
| Sugar free: | No data available |
| Iodine content: | 4.1 mg/kg |
| Antioxidants included: | Yes |
| Crude fibres: | 1.6% |
| Fat content: | 16% |
| No artificial additives: | No data available |
| Includes vitamins: | Vitamin A, Vitamin D3 |
| Protein: | 26% |
| Crude ash: | 5.4% |
| Lactose free: | No data |
| Copper content: | 13 mg/kg |
| Gluten free: | No data available |
| Selenium content: | 0.09 mg/kg |
| Manganese content: | 54 mg/kg |
| No artificial colours: | No data available |





