





ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR0562
- Тегло: 3.06kg
37.08€ (72.52лв.)
без ДДС: 30.90€ (60.44лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, AMABEZKAR0562
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult - dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0562 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0562 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0562 review
, Royal Canin AMABEZKAR0562 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0562 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0562 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Weight: | 3 kg |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | Miniature Schnauzer |
| Soy free: | N |
| Preservative free: | Y |
| Health effects: | General health |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | No data available |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 7.6% |
| Protein: | 25% |
| Fat content: | 12% |
| Crude fibres: | 2.2% |





