
ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0025
- Тегло: 3.10kg
40.25€ (78.72лв.)
без ДДС: 33.54€ (65.60лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, DLZROYKSP0025
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Mini Urinary Care - dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0025 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0025 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0025 review
, Royal Canin DLZROYKSP0025 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0025 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0025 намаление
| Pet food flavor: | Poultry |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Gluten free: | No |
| Product category : | Dry food |
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |
| Pet specific needs: | Urinary system protection |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Urinary and kidney health |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | Yes |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Additional features: | Sick urinary tract |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Protein: | 27% |





