





ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0033
- Тегло: 1.17kg
25.04€ (48.98лв.)
без ДДС: 20.87€ (40.82лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, DLZROYKMP0033
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, цена ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, оферти ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, ревю ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, промоция ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, поръчай ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g мнения
, ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, гаранция ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, бърза доставка ROYAL CANIN Mini Adult - wet dog food - 12 x 85g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0033 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0033 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0033 review
, Royal Canin DLZROYKMP0033 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0033 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0033 намаление
| Weight: | 12 x 85 g |
| Package type: | Sachet |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Meat |
| Pet specific needs: | Strong and healthy bones, Help to maintain a healthy weight, Skin and coat |
| Product category : | Wet food |
| Gluten free: | No |
| Soy free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| Age of the pet : | Adult |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Additional information: | Product undergoing redesign and reformulation. Shipping depending on delivery batches |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Category: | For dog |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Additional features: | Overweight, General health, Hair and skin |
| Protein: | 7.6% |
| Fat content: | 5.2% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Moisture content: | 81,1% |
| Crude ash: | 1.5% |





