
ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR0432
- Тегло: 3.10kg
36.13€ (70.67лв.)
без ДДС: 30.11€ (58.89лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, AMABEZKAR0432
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Medium Sterilised dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0432 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0432 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0432 review
, Royal Canin AMABEZKAR0432 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0432 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0432 намаление
| No artificial additives: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet specific needs: | Tendency to be overweight, Sterilised |
| Sugar free: | No data available |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Corn, Poultry |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | No |
| Weight: | 3 kg |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Soy free: | N |
| Gluten free: | No |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Additional features: | Sterilization |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Crude ash: | 4.9% |
| Crude fibres: | 6.4% |
| Fat content: | 13% |
| Protein: | 28% |





