



Royal Canin Maxi Puppy 10x140g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKMP0030
- Тегло: 1.58kg
39.62€ (77.50лв.)
без ДДС: 33.02€ (64.58лв.)
Етикети:
Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, DLZROYKMP0030
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, цена Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, оферти Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, ревю Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, промоция Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, онлайн магазин Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, поръчай Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, Royal Canin Maxi Puppy 10x140g мнения
, Royal Canin Maxi Puppy 10x140g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, гаранция Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, бърза доставка Royal Canin Maxi Puppy 10x140g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0030 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0030 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0030 review
, Royal Canin DLZROYKMP0030 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0030 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0030 намаление
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Wet food |
| Package type: | Sachet |
| Weight: | 10x140g |
| Animal type(s): | Dog |
| Suitable for: | Dog |
| Pet life stage: | Puppy |
| Health effects: | General health |
| Dog breed: | Rottweiler, Labrador Retriever, Border Collie, German Shepherd, Golden Retriever |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | No data available |
| Protein: | 8.4% |
| Fat content: | 5% |
| Zinc content: | 17 mg/kg |
| Moisture content: | 79.5% |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Manganese content: | 1.7 mg/kg |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Preservative free: | No data available |
| Iron content: | 5 mg/kg |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | No data available |
| Crude ash: | 2.2% |
| Soy free: | No data available |
| Copper content: | 2.8 mg/kg |
| Sugar free: | No |
| Iodine content: | 0.35 mg/kg |





